دین و اندیشه

پویش سراسری ترویج و عرضه کتاب در هیئات حسینی با عنوان «سفیر حسین»

نوشته شده توسط admin

پویش سراسری ترویج و عرضه کتاب در هیئات حسینی
با عنوان
«سفیر حسین»

پویش سراسری ترویج و عرضه کتاب در هیئات حسینی
با عنوان
سفیر حسین

به همت انجمن کتابفروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی (خوشه) و شرکت کتابشهر و مرکز رسانه‌ای شیرازه برای ترویج فرهنگ و معارف عاشورایی، یازده عنوان کتاب را در هیئت‌ها، مساجد و مراکز فرهنگی با همکاری سفیران فرهنگی امام حسین علیه السلام معرفی و عرضه می‌کند.

? هیئات و حسینیه‌ها و‌… برای بهره‌مندی از طرح فرهنگی دینی سفیر حسین علیه‌السلام، کافی است در سایت http://khooshe.org ثبت نام کنند. تا به فراخور تعداد مخاطبان در هر مرحله تعدادی کتاب به امانت تحویل گیرند. کتاب‌ها از کتابفروشی با تخفیف ۲۰% گرفته می‌شود و با همان تخفیف ۲۰% به مخاطب فروخته می‌شود. در نهایت ۱۵ درصد از مبلغ کل کتب فروخته شده برای فروشنده منظور خواهد شد. در انتها نیمی از کتاب‌های باقیمانده نیز پس گرفته خواهد شد.
? پویش از اول محرم آغاز شده و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

?????
http://gandomteam.ir

http://gandom_team@

درباره نویسنده

admin

دیدگاهتان را بنویسید

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughLOLFrownBig FrownWinkKissRazzAngelAngryReally AngryConfusedNeutralThinkingChicCoolNerdSillyDrunken RazzMad RazzEvil GrinMeanPissed OffReally PissedCurseShoutGrit TeethCryWeepSide FrownWiltSmugDisdainRoll EyesSarcasmLoserTalk to the HandShyBeat UpPainShameBeautyBlushCuteLashesKissingKiss BlowKissedHeh!SmirkSnickerGiggleIn LoveDroolEek!ShockSickSuspenseTrembleDazedHypnotizedFoot in MouthMoney MouthQuietShut MouthDOH!IDKQuestionLyingStruggleSweatStopByeGo AwayWavingTime OutCall MeOn the PhoneMeetingSecretHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightClapDanceJumpFingers CrossedVictoryYawnSleepyPrayWorshipWaitingAlienClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierGhostSkeletonEatStarvingVampireZombie KillerBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteYesNoAirplaneCarIslandAnnouncebrbBeerDrinkLiquorCakeCoffeePizzaWatermelonBowlPlateCanMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette